Praca, Tworzywa sztuczne, laminaty, termoformowanie próżniowe, frezowanie CNC, obróbka metali - Plastwag S.A.

PLASTWAG S.A. To dynamiczna międzynarodowa firma, profesjonalny zespół, innowacyjne produkty. Słuchamy naszych Klientów, uczymy się, wdrażamy nowe technologie.

Jesteśmy częścią szwajcarskiej grupy SCHWEITER TECHNOLOGIES.

Konsekwentnie realizujemy wizję firmy, aby dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej być innowacyjnym przedsiębiorstwem, osiągającym zdywersyfikowane przychody, pracującym wg. standardów gwarantujących efektywność procesów oraz powtarzalną jakość produktów.

Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie i produkcja elementów kompozytowych dla środków transportu publicznego.

W związku z rozwojem spółki, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji Tworzyw Sztucznych

Opis stanowisk pracy:

  • Laminowanie ręczne - wykładanie form kompozytowych płótnem i równomierne rozprowadzanie żywicy w celu uzyskania jednolitej grubości i kształtu.
  • Cięcie i trasowanie – docinanie narzędziami tnącymi uformowanych detali do zadanych wymiarów i wycinanie otworów na podstawie dokumentacji technicznej.
  • Klejenie – montaż podzespołów i elementów wzmacniających do gotowego wyrobu przy użyciu pistoletu do kleju. Wymagana umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny.
  • Szlifowanie, szpachlowanie - przygotowanie powierzchni laminatu do nałożenia powłoki lakierniczej – szlifowanie, szpachlowanie, polerowanie. Diagnozowanie i usuwanie wad powierzchniowych.
  • Modelarnia – prace pomocnicze przy przygotowywaniu form służących do produkcji wyrobów kompozytowych. Naprawa ubytków, szlifowanie nierówności, montaż stelaży.

 Wymagania:

Wymagania jakie stawiamy przed kandydatami nie są jednolite, ponieważ wynikają bezpośrednio z zakresu zadań wykonywanych na poszczególnych placówkach.

Dla nas liczą się praktyczne umiejętności, dlatego podczas wypełniania  formularza aplikacyjnego, sam decydujesz, która placówka najlepiej odpowiada twoim kwalifikacjom.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowe premie miesięczne
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenie grupowe, karty multisport czy bony świąteczne)
  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne zwiększające samodzielność i możliwość awansu
  • Szczególną dbałość o środowisko pracy i atmosferę w zakładzie
  • Profesjonalne narzędzia pracy oraz środki ochrony osobistej,

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, klikając w

FORMULARZ APLIKACYJNY

Specjalista ds. Systemów Jakości

Wymagania:

  • Udokumentowana znajomość minimum ISO 9001 - mile widziane znajomość innych systemów jakości np. ISO 14001, IRIS, ISO 3834,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Kwalifikacje pełnomocnika, audytora wewnętrznego lub audytora wiodącego,
  • Umiejętność efektywnego wdrażania zmian systemowych,
  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu i zdolności organizacyjne,

Obowiązki:

  • Nadzorowanie systemów zarządzania jakością ISO 9001 i ISO/TS 22163,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Monitorowanie procesów mających miejsce w firmie, raportowanie KPI i proponowanie działań doskonalących,
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją systemową,
  • Współpraca z jednostkami certyfikującymi oraz klientami w międzynarodowym środowisku pracy,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji,
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji z realną perspektywą okresowych podwyżek,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole i wsparcie doświadczonych pracowników,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Interesującą i rozwojową pracę w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport).

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego, klikając w FORMULARZ APLIKACYJNY

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę PLASTWAG S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”

Specjalista ds. personalnych

Halina Gondowicz

Odpowiadam za:

  • proces rekrutacji
  • nadzór i administrację całokształtem spraw kadrowych
  • kontakt z instytucjami publiczno-prawnymi

Kontakt

tel. +48 17 773 78 12
e-mail: praca@plastwag.pl